Ugrás a fő tartalomra

Az elektroszmog természetes ellenszerei?

 

Manapság már ilyen fajta telefonon nem igazán beszélgetünk egymással😊!

Ha visszagondolunk, akkor akkoriban sem ültek ennyi órát az emberek a telefonnal a kezükben, vagy a számítógép előtt...

Te belegondoltál már abba, hogy minden modern hálózati kütyünknek milyen hatással is van a szervezetünkre?👀

Tájékoztató az elekromágneses terek egészségügyi hatásairól

Több előadást is tudsz találni az interneten ebben a témában! 😊

A sok tanulmányozás után döbben rá az ember, hogy hol is tartózkodik a legtöbbet a nap folyamán? Hol is tartja a telefont?

és a gyerekek?

Az első sokkk után jöhetnek a megoldás keresések!☝

És még több lehetőség kínálkozik ekkor arra is, hogy mennyi minden tudja csökkenteni a hatását az eletroszmognak!😉

Jöjjenek az én tippjeim✌


1. -Belsőleg antioxidánsokkal: NingXia Red ital

kép forrása: Young Living

-Te gondoltál már arra, hogy a gyógygombák is képesek arra, hogy növeljék a testünk védekező képességét?

Erre a tanácsom: GL- Ganoderma Licium és RG (hétköznapi nyelven szólva a fiatal pecsétviasz gomba és az érett ganoderma gomba) napi szinten fogyasztása! Természetesen nem mindegy, hogy melyik cégét vásárolja az ember! Én már 8 éve a DXN gyógygomáib és italait fogyasztom és biztonsággal merem ajánlani! :-)

2. Külsőleg
Jó is lenne, ha kevesebbet használnánk a telefonunkat és a számítógépünket, de ha ez nem megvalósítható, akkor a gyorsan elővehető és alkalmazható illóolajokat használjuk!
Az én ajánlatom, hogy ahol tartozkódsz a legtöbbet, ott beindítod a diffúzort az illóolajjal és már készen is van!
Egy magaddal hordozható diffúzor: AromaGlobe Diffúzor (ha rendelni szeretnél, kérlek vedd fel velem a kapcsolatot!)
kép forrása:www.youngliving.com


E mellé ajánlom: a rozmaringot, melrose illóolajat!

Sokszor az elalvásunkat az nehezíti, hogy nem eléggé vezetjük le a feszültséget a testünkből! Ha pedig sokat dolgozól eletromos dolgok közelében, akkor neked különösen oda érdemes figyelned!
Erre egy illóolaj tippem a Valor-illóolajkeverék, amelyeket a talpra felkenve támogat téged abban, hogy a gondolataid elcsendesedjenek!

Ha te is úgy gondolod, hogy tenni szeretnél önmagadért vagy családtagjaid egészségéért! Keress bizalommal, hogy személyre tudjuk szabni a gyógygombákat és az illóolajokat!




Megjegyzések

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Kinder Pingui torta-vegán

 Készülődtem a 4. kisfiam- Előd születésnapjára, s mivel ő még nem tudja megmondani, hogy milyen tortát szeretne, így találgattunk a többiekkel, hogy mi ízlene neki!😉 Végül a Kinder Pingui-re esett a választás, de ezt ugye miattam vegánosítani kellett... Így szimpatikus kinder pingiu torta receptjét vettem elő és el kezdtem átmódosítani, és a végeredmény csoda finom lett!!😋 Alapja  csokis piskóta, aminek nem szabad, hogy vastag legyen! Így: - 50 g tönköly teljes kiőrlés - 50 g fehér tönköly liszt - 1/4 csomag foszfátmenes sütőpor (DM) - kávéskanál szódabikarbónda -bio - 50 g nádcukor - 25g olíva olaj (nem fog kiérződni) -  pici citromlé (bio) - 1 dl víz A sütőt 180 fokra előmelegítjük, a formát kibéleljük.  Először a száraz alapanyagokat összekeverjük, ehhez adjuk a nedves összetevőket. Majd beleöntjük a formába és tűpróbáig sütjük. Kivesszük, és hagyjuk kihűllni. Addig elkészítjük a két krémes réteget- a csoki ganache és a tejszínes krémet Először a habos réteggel...

Magyaros zabfasírt- vegán

  Egyszerű, finom, gyors, tápanyagokkal teli fasírt alternatíva :-) Adagmennyiségeket nem fogok írni, mert mindenki a saját ízlésének állítja be. Ami a kérdéses, hogy mivel helyettesítjük a tojást, ami összetartja a fasírott: ez pedig a zabpehely és zsemlemorzs! A másik kérdés, hogy mi a fehérje ebben a fasírtban: tönköly zsemlemorzsa, zab. De lehet beletenni hüvelyeset is: bab, borsó, lencse, tofu. Hozzávalók: - apró szemű zabpehely - zsemlemorzsa - vöröshagyma - fokhagyma - só, bors, szójaszósz, piros paprika, őrölt kömény, sörélesztő pehely - szezámmag, napraforgó mag - paradicsompüré Elkészítése: Mindent egy tálba teszünk, annyi vizet adunk hozzá (folyamatosan dolgozzuk bele!), hogy egy jól formázható masszát kapjunk! Állni hagyjuk 10-20 percet, majd tetszés szerint olajban/sütőben kisütjük. Lehet akár egyben is kisütni, vagy fasírtokat formázunk belőle és úgy sütjük ki. Jó étvágyat hozzá! www.mintaelet.hu Melinda

"Pecsenyezsír"- vegán

 Növényi pecsenyezsír tudom, hogy nagyon rosszul hangzik, de nem tudok  jelenleg jobb nevet adni neki :-) Amikor gyerek voltam, nálunk a sült csirke után a tepsiben maradt zsírt mindig a kenyérre kentünk és megettük. Szerettem, így ennek készült el a növényi változata. Összetevők: - sok-sok vöröshagyma - parajdi só, pici bors, őrölt kömény, piros paprika, majoranna - kókuszzsír - sörélesztő pehely Elkészítése: - a vöröshagymát vékony szeletekre vágjuk - a kókuszzsírt, a vöröshagymát egy edénybe tesszük fel és alacsony fokozaton sokáig főzzük! Ez itt a lényeg! Hiszen, amikor húst is sütünk, akkor lesz ízletes a szaft, ha lassan készül el benne a hús. A növényi változat is pont ezt az elvet követi! - amikor rózsaszínes a hagyma színe, akkor levesszük a tűzröl és várunk 5 percet. Ekkor tesszük bele a fűszereket.  Készen is vagyunk :-) Kovászos uborkával, kovászos kenyérrel nagyon finom.. :-) Jó étvágyat kívánok! www.minaelet.hu Melinda, a bölcskei gyógyító